1. Zamówienie jest realizowane niezwłocznie po zawarciu umowy.

2. W przypadku niedostępności towarów objętych zamówieniem w magazynie, u dostawców Sklepu lub z innych przyczyn i braku możliwości realizacji zamówienia Klienta, Sklep zawiadomi o tym fakcie Klienta najpóźniej w terminie 7 dni licząc od daty zawarcia umowy i zwróci wpłacone pieniądze. Powiadomienie zostanie wysłane na adres e-mail wskazany przez Klienta w formularzu zamówienia.

3. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem w magazynie, u dostawców Sklepu lub z innych przyczyn uniemożliwiających realizację zamówienia w czasie przewidzianym w tym zamówieniu (np. opóźnienie dostaw przez dostawców Sklepu), Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji. Klient ma następujące możliwości:

     a) częściowa realizacja - wybór przez Klienta tej możliwości powoduje zrealizowanie zamówienia dotyczącego wyłącznie dostępnych towarów, Sklep zostaje zwolniony z obowiązku realizacji zamówienia na towary niedostępne,

   b) anulowanie całości zamówienia - wybór przez Klienta tej możliwości powoduje zwolnienie Sklepu z obowiązku realizacji zamówienia.

4. Realizacja zamówienia odbywa się w dni robocze od poniedziałku do piątku.

5. Dostawa Towaru prowadzona jest przez Sprzedawcę wyłącznie na terenie obszaru Rzeczpospolitej Polskiej, Niemiec, Francji, Słowacji, Czech, Austrii oraz Anglii.

6. Dostawa zakupionych Towarów odbywa się poprzez wysłanie Towaru na podany przez Kupującego w formularzu zamówienia adres.

7. Koszty związane z dostarczeniem zamówionego Towaru ponosi Klient.

8. W określonych przypadkach opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona w całości lub częściowo na Sklep.

9. Towar do klienta wysyłany jest kurierem Poczty Polskiej (PACZKA24) lub DHL, Fedex, InPost.

Przewidywany czas doręczenia to 24 godziny.

(W określonych przypadkach Poczta Polska przewiduje wydłużenie tego czasu do 2 dni roboczych.)

10. Koszt przesyłki wynosi:

          a) przedpłata na konto - 24 PLN

          b) płatna przy odbiorze - 28 PLN

Płatność przy odbiorze nie jest możliwa dla produktów firmy FAAC, Beninca, BFT, Tousek oraz Came.

11. Przy zamówieniach na kwotę powyżej 5000 PLN (wartość z VAT) koszty przesyłki pokrywa Sprzedawca.