W okresie od 25.07 do 31.08.2017 nie będzie możliwości składania zamówień poprzez sklep internetowy.

Zapraszamy od początku września.

Informacje

Porady

Producenci

 • Zestaw BENINCA KBULL8M.S.PM do bram przesuwnych o masie do 800kg z magnetycznymi wyłącznikami krańcowymi. Jednofazowy elektromechaniczny siłownik przekładniowy 230 Vac z wbudowaną centralą sterującą i odbiornikiem. Możliwość podłączenia enkodera z elementem MAG.E.Wytrzymały i prosty układ odblokowania z kluczem osobistym.

 • Odbiornik radiowy eLR1Q2 pracuje na częstotliwości 433,92MHz. Zastosowana technologia oraz kodowanie zgodne z ze standardem KEELOQ zapewnią brak możliwości skopiowania pilota przez co uzyskujemy wysoki poziom bezpieczeństwa. Uruchomienie urządzenia bez oryginalnego, uprzednio zaprogramowanego pilota jest niemożliwe. Odbiornik został wyposażony w dwa...

 • Zestaw BENINCA KBULL8M.PM do bram przesuwnych o masie do 800kg z mechanicznymi wyłącznikami krańcowymi. Jednofazowy elektromechaniczny siłownik przekładniowy 230 Vac z wbudowaną centralą sterującą i odbiornikiem. Możliwość podłączenia enkodera z elementem MAG.E.Wytrzymały i prosty układ odblokowania z kluczem osobistym.

 • Zestaw BENINCA KBULL624ESA.S.PM do bram przesuwnych o masie do 600kg z magnetycznymi wyłącznikami krańcowymi do użytku intensywnego, przeciwzgnieceniowy czujnik amperometryczny, system oszczędzania energii w stanie spoczynku ESA. 

 • Zmiennokodowe sterowanie zaprojektowane dla Twojego bezpieczeństwa. Piloty serii ATOMO zbudowano z najnowocześniejszych materiałów, lecz konstruktorzy położyli szczególny nacisk na bezpieczeństwo. W pilotach ATOMO wykorzystano technologię „ROLLING CODE” zwiększającą maksymalnie poufność wysyłanego sygnału.

 • Krótka antena przeznaczona do systemów radiowych 433 MHz. Jest to nowość w ofercie CAME – można ją zamontować w komplecie z lampą z serii DADOO bądź osobno do pionowej powierzchni (ściany, słupka etc.). Antena jest przystosowana do montażu pionowego lub w komplecie z lampą z serii DADOO. Nie pasuje do starszych lamp serii KIARO! Do podłączenia wymagany...

 • Autosynchronizacja fotokomórek na podczerwień. Zasada działania fotokomórki DIR polega na synchronizacji pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem – zdarzenie to ma miejsce po podłączeniu zasilania. Oznacza to, że każdy odbiornik współpracuje jedynie z odpowiednim nadajnikiem, eliminując tym samym możliwości zakłócenia sygnału zewnętrznymi źródłami.

 • W zestawie:     Siłownik PONY 24V,     FOTOKOMÓRKI,     PILOT 2 Kanałowy,     Centrala sterująca,     Odbiornik radiowy,     Wyłączniki mechaniczne,     Komplet elementów mocujących,     Instrukcja montażu,     Karta gwarancyjna. Nr katalogowy: KPONY.PM

 • Napęd do bramy skrzydłowej BENINCA BOB 2124 E  (z enkoderem) przeznaczony jest do automatyzacji pracy bram dwuskrzydłowych o maksymalnej długości skrzydła wynoszącej 2,1 m. Maksymalna głębokość osadzenia zawiasu - do 8 cm.

 • Siłownik do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 4 m. Zaletą siłownika jest szybki i łatwy montaż, jego konstrukcja pozwala na montaż zarówno do bram o metalowych, jak i o klinkierowych słupkach.

 • Wieloużytkownikowe sterowanie radiowe TOP.System radiowy TOP 433,92 MHz spełnia wszystkie wymagania współczesnej kontroli dostępu. Dla przykładu piloty TOP zapewniają zarządzanie użytkownikami oraz możliwość wgrywania różnych kodów na poszczególne przyciski pilota – cecha przydatna przy automatyce osiedlowej.

 • Wieloużytkownikowe sterowanie radiowe TOP.System radiowy TOP 433,92 MHz spełnia wszystkie wymagania współczesnej kontroli dostępu. Dla przykładu piloty TOP zapewniają zarządzanie użytkownikami oraz możliwość wgrywania różnych kodów na poszczególne przyciski pilota – cecha przydatna przy automatyce osiedlowej.

 • Autosynchronizacja fotokomórek na podczerwień. Zasada działania fotokomórki DIR/DELTA polega na synchronizacji pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem – zdarzenie to ma miejsce po podłączeniu zasilania. Oznacza to, że każdy odbiornik współpracuje jedynie z odpowiednim nadajnikiem, eliminując tym samym możliwości zakłócenia sygnału zewnętrznymi źródłami.

 • Zestaw BENINCA KBULL424ESA.S.PM do bram przesuwnych o masie do 400kg z magnetycznymi wyłącznikami krańcowymi, do użytku intensywnego, przeciwzgnieceniowy czujnik amperometryczny, system oszczędzania energii w stanie spoczynku ESA.

 • Nowoczesna technologia LED i unikatowy design.DADOO to elegancja, funkcjonalność i niski pobór mocy w jednym.Jeszcze nigdy elementy ostrzegawcze nie były jednocześnie tak stylowe i eleganckie! Występuje również w niebieskiej wersji kolorystycznej.

 • Wysyłka

  Kupując kilka przedmiotów w naszym sklepie - za przesyłkę płacisz tylko raz!

 • Nie wiesz, który produkt jest dla Ciebie odpowiedni?

  Skontaktuj się z naszą firmą! Wybierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie!

 • Współpraca

  Prowadzisz firmę i jesteś zainteresowany kupnem hurtowym? Skontaktuj się z nami, aby przedyskutować szczegóły.

Automatybramy.pl

Nasza Firma powstała 18 lat temu.

Swoim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do każdego klienta zyskaliśmy sobie szacunek i uznanie na rynku. Oferujemy wszystkie produkty w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.